logo
 • Русский
 • Українська
 • Естетична стоматологія Juliana Dentist: чарівництво бездоганної посмiшки

  Juliana Dentist - клініка естетичної стоматології, яка вже більше 8 років допомагає людям знайти бездоганну посмішку. Ми пропонуємо повний спектр послуг, що дозволяють відновити природну красу ваших зубів, виправити їх вроджені чи набуті вади. Перед чарівністю вашої нової усмішки не зможе встояти ніхто!
  картинка клиники
  НАШІ ПОСЛУГИ
  НАШІ ПОСЛУГИ

  Гарна посмішка – частина іміджу сучасної людини, вона дарує впевненість у собі, робить Вас більш привабливим і успішним. Для вирішення естетичних проблем, пов’язаних з зубами, ми пропонуємо цілий ряд послуг.

  • Гігієнічна чистка – надійна профілактика утворення зубного каменю. Процедура передбачає видалення застарілого нальоту, допомагає боротися з плямами, які утворюються на поверхні емалі при вживанні кави, тютюну. За рахунок цього чистка злегка освітлює зуби. Проходити процедуру рекомендується двічі на рік.
  • Фотовідбілювання – безпечний метод освітлення емалі на 1-10 тонів! Процедура не шкодить мінеральної структурі зуба, тому практично не має протипоказань. Ефект від процедури зберігається до трьох років.
  • Художня реставрація зубів – це саме той випадок, коли просто поставити пломбу недостатньо. Для вирішення естетичних проблем ми використовуємо прямий метод реставрації. Індивідуальний підбір матеріалів і ювелірна робота стоматолога дозволяють зберегти здорові тканини, одночасно надавши посмішці привабливий вигляд.

  Всього за один візит до лікаря Ви зможете подбати про себе: виправите форму і колір зубів, уникнете багатьох захворювань ротової порожнини.

  Переваги Juliana Dentist
  Переваги Juliana Dentist
   1. Безпека – використовуємо новітні технології та обладнання, кращі стоматологічні матеріали.
   2. Ніякого болю – дбаємо про фiзичний та емоційний комфорт кожного пацієнта.
   3. Оперативність – створюємо посмішку за один день!
   4. Гарантія результату – ефект від процедур перевершить Ваші очікування.
   5. Високий рівень обслуговування – цінуємо кожного клієнта.

  Більше 5000 пацієнтів з 30 країн світу вже оцінили переваги обслуговування у нас! Зв’яжіться з фахівцем онлайн або зателефонуйте менеджеру Juliana Dentist для запису на зручний час. Лікар проведе огляд, проконсультує з усіх питань, запропонує кращий метод вирішення проблеми і заздалегідь розрахує вартість всіх процедур. Зміни на краще починаються з маленьких кроків – запишіться на прийом вже сьогодні!

  Запишіться на безкоштовну онлайн-консультацію!
  У зручний час, фахівець проконсультує про можливі протипоказання, про вартість послуг і відповість на інші питання
  Дякуємо!
  Ваша заявка відправлена.

  Адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом і уточнить зручний час для консультації.