logo
 • Русский
 • Українська
 • ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

  Відбілювання зубів

  На превеликий жаль, білизна зубів від природи дається не всім. Більш того, навіть закладена геном білизна, поступово тьмяніє, жовтіє, сіріє, піддаючись атакам кави, цигарок, пов'язаних з неналежним доглядом за ротовою порожниною. Чи можна повернути колишню красу або зробити так, щоб непривабливi від народження зуби стали вашою гордістю? Будь-який стоматолог відповість на це питання ствердно, але обов'язково згадає про те, що процедура не така проста, як її рекламують виробники зубних паст і систем з ефектом відбілювання.

  Виникли питання?

  Залиште свій номер і ми відповимо найбліжчим часом

  Дякуємо!
  Ваша заявка відправлена.

  Адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом і уточнить зручний час для консультації.
  отбеливание зубов
  Що означає термін «безпечне відбілювання зубів»
  Декор зуб

  А то і значить, що не всяке відбілювання стоматологія вважає нейтральним, з точки зору нанесення шкоди тканинам, що піддаються досить агресивним методам освітлення. Для початку визначимося з переліком процедур, об’єднаних загальним терміном «відбілювання». За серйозності підходу до цієї проблеми можна розділити процес на домашній і професійний. І вже на цьому рівні класифікації зрозуміло, що дешеві експерименти «хендмейд» можуть згубно позначитися на емалі, ставши каталізатором для різних відхилень. Поклавши на одну чашу терезів то, скільки коштує відбілювання зубів кваліфікованим стоматологом, а на іншу ризики домашніх процедур, можна зробити висновок, що контроль фахівця повинен бути в пріоритеті.

  До домашніх процедур можна віднести використання гелів і паст, які так і позиціонуються – для домашнього відбілювання зубів. Асортимент професійних послуг значно ширше і включає в себе наступні види освітлення:

  • хімічний;
  • фотогалогенний;
  • лазерний.

  Крім того, існує внутріканальне освітлення, коли потемніння виникає під встановленою пломбою і відбивається на вигляді зуба зовні.

  І ще один момент. Категорично не можна вирішувати проблеми з емаллю тим, у кого і без того підвищена чутливість зубів, оскільки кілька годин після процедури загострюється реакція нервових закінчень. Протипоказана процедура хімскладу і гелями, якщо ви страждаєте на алергію на компоненти препаратів.

  Ціна проведення сеансів відбілювання зубів

  Вартість процедури залежить від способу і кількості сеансів, яке обумовлено первинним станом емалі. Лазерне відбілювання зубів, вартiсть якого, на данний момент дорожче від всiх практикуючих методів у клініках, але одночасно є найбільш щадним для загального стану тканин зуба і максимально ефективним, висвітлюючи на 10-12 тонів.

  На питання, скільки коштує відбілювання в різних клініках, ви отримаєте відповіді з серйозним розкидом цін. Тому важливо звертатися до тих фахівців, які не просто мають достатній досвід, а й адекватно формують вартість своїх послуг. Наш центр естетичної стоматології запрошує на сеанси освітлення емалі клієнтів за допомогою системи фотовідбілювання Amazing white, які віддають перевагу професіоналізму кваліфікованих лікарів і вміють адекватно оцінювати комфортний сервіс і вигідний прайс.

  Відбілювання зубів: відгуки

  Якщо брати за основу думки тих, хто зважився на відбілювання будь-яким з існуючих способів, то можна сказати, що плюси і мінуси присутні в кожному з варіантів. Наприклад, популярне відбілювання лазером: відзначаючи миттєвий і в той же час щадний результат, клієнти нарікають на тривалість процедури і її високу вартість.

  А ось домашнє відбілювання, ціна якого складається власне з одного пункту – коштів на придбання освiтлення системи, у багатьох викликає розчарування. І справа не у відсутності професійних навичок, швидше в недоліках складів, ефективність яких багатьма ставиться під великий сумнів.

  Приклади робіт

  Зубы ДО
  Зубы ПОСЛЕ
  Європейські матеріали
  Матеріали високої якості дозволяють забезпечити безпеку і тривалий ефект від процедур.
  Гарантія до 2 років
  Даємо гарантію на якість роботи до двох років. Гарантійні випадки усуваються в нашій клініці без додаткової оплати.
  Консьєрж-сервіс
  Бронювання готелів, запрошення для іноземних клієнтів, безкоштовний трансфер в аеропорт або вокзал.

  Лікарі, які надають ці послуги

  Якість роботи, комфорт під час процедури і високий сервіс - основні пріоритети нашої клініки

  Запишіться на прийом

  Залиште свій номер, ми зв'яжемося з вами найближчим часом

  ВІДГУКИ

  Відгуки наших пацієнтів
  про відбілюванні зубів

  Олександра

  Робили композитні вініри і фотовибілювання нижньої щелепи. Коли записувалася на процедуру думала, що буде боляче. Але насправді я протрималася 4 сеансу взагалі спокійно, жодного разу мені не було боляче. Ще років 5 назад побачила сторінку Юліанни в інстаграм і щороку виношувала ідею і в цьому році вирішила реалізувати.

  Яна

  У мене гарні і міцні зуби, але їх жовтий колір не давав мені спокою. Я довго не наважувалася на процедуру відбілювання, боячись завдати шкоди зубам. Тепер шкодую, що так довго зволікала з цією проблемою. Величезне спасибі клініці Juliana Dentist за відбілювання моїх зубів! Я дуже задоволена результатом.

  Запишіться на безкоштовну онлайн-консультацію!
  У зручний час, фахівець проконсультує про можливі протипоказання, про вартість послуг і відповість на інші питання
  Дякуємо!
  Ваша заявка відправлена.

  Адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом і уточнить зручний час для консультації.