logo
 • Русский
 • Українська
 • Статтi

  Від чого залежить ціна на вініри?

  Тож почнемо! Часто задається питання

  Ціна включає в себе:

   

  1️⃣ Вартість витратних матеріалів. У нашому випадку це ivoclar, виробник Швейцарія.

  2️⃣ Устаткування. У деяких клініках залишається застаріле обладнання, що дає можливість залишати ціну за послугу нижче середньої. У нашій клініці, тільки якісне сучасне обладнання, при цьому ціна на будь-який. Так само, ми розширюємося і готуємо для вас новий простір, де буде ще більше зручностей і комфорту.

  3️⃣ Час⌚️. Це кількість годин, витрачених на роботу лікарем. Юліанна працює швидше багатьох лiкарiв⌛️, що економить ваш час. При цьому якість роботи залишається на високому рівні. Другий доктор Юлія, так само виконує роботу якісно ?, але для цього їй потрібно трохи більше часу.

  4️⃣ Почерк майстра (форма і естетичний вигляд зубів). Один з найважливіших показників, за яким ви вибираєте фахівця в будь-якій сфері. Це бачення фахівця, його розуміння якої форми і кольору повинні бути зуби. Це стиль роботи, який є унікальним і неповторним ?. Це естетичний смак, який за гроші не купиш. У кожного лікаря він свій і оцінити його ви можете за фото зубів до / після

  5️⃣ Так само ви повинні розуміти, що всі фахівці вкладають в свою освіту, вони купують свої знання, щоб потім творити чудеса. Юліанна є нашим топ-майстром, учителем і натхненником. Вона той, хто створив цю клініку. Ось уже 5 років вона дарує усмішки, які обчислюються навіть не в сотнях, а в тисячах. Запис до неї завжди щільно розписана на 4-5 місяців вперед. Наш новий фахівець з композитним вінірами – доктор Юлія Ковальська. 5 років працювала в сфері лікування і вже 7 місяців відточує свою майстерність в естетичній стоматологіі✨. Дуже талановитий ☝️, але поки не такий відомий доктор. Це поки!

  Ціна у неї більш демократична, щоб послуга була доступна для всіх бажаючих. А потрапити до неї на прийом можна записавшись за місяць. Для багатьох, цей фактор є вирішальним, адже не всі готові чекати півроку нову усмішку А хто вже наважився і довірився їй, ні на секунду не пошкодував.

  Так що думайте, вибір за вами.

  Запишіться на безкоштовну онлайн-консультацію!
  У зручний час, фахівець проконсультує про можливі протипоказання, про вартість послуг і відповість на інші питання
  Дякуємо!
  Ваша заявка відправлена.

  Адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом і уточнить зручний час для консультації.