logo
  • Русский
  • Українська
  • Статтi

    Компоненти, яких не повинно бути в зубній пасті

    SLS (SLES) –лаурилсульфат (лауретсульфат) натрію.

    Жоден виробник відкрито не рекламує зміст лаурилсульфат натрію, так як його застосування шкідливо навіть при зовнішньому використання, не кажучи вже про слизовій оболонці порожнини рота. Через слизову цей елемент всмоктується в кров і поширюється по всьому організму.


    ФТОРИДИ (FLUORIDE).

    Сполуки фтору бувають різними – є активні, а є і “пустушки”. Найбільш активним, корисним і ефективним є поєднання під назвою амінофторид (паста Rocs). Він формує на емалі стабільний захисний шар, але він відсутній в зубних пастах низької цінової категорії. У зубних пастах середньої цінової категорії часто використовується менш дорогий монофторфосфат (Colgate, Aquafresh), або фторид натрію ( “Бленд-а-мед”, Sensodyne), який утворює легко змиваючийся захисний шар. У зубних пастах низької цінової категорії використовуються ще давніші сполуки фтору, які не утворюють взагалі нічого.

    ЕТИЛОВИЙ СПИРТ (АЛКОГОЛЬ, ЕТАНОЛ).

    Ополіскувачі з концентрацією спирту 25% і більше, підвищують ймовірність розвитку раку в порожнині рота, глотці і на язику. Спирт сушить слизову порожнини рота, порушує захисну функцію клітин.


    АНТИСЕПТИКИ.

    Вони використовуються для досягнення антибактеріального ефекту. Найчастіше це: триклозан, хлоргексидин, бисаболол, біклотімол і ін. Знищуючи хвороботворні бактерії, антибіотики порушують і нормальну мікрофлору порожнини рота, яка виконує природну захисну функцію. Зубну пасту і ополіскувач з вміст антибіотиків використовують тільки як лікарський засіб за призначенням лікаря стоматолога.

    АРОМАТИЗАТОРИ, БАРВНИКИ, ПІДСОЛОДЖУВАЧІ.

    Більшість виробників зубних паст включають до складу продукції аромату, підсолоджувачі та ароматизатори для поліпшення смаку і запаху. Особливо це небажано для дитячої продукції. Дитина не вміє контролювати ковтальний рефлекс і при чищенні мимоволі заковтує близько 30% пасти, крім того «смачна» зубна паста викликає у дитини бажання з’їсти весь тюбик пасти, що загрожує отруєнням.

    Запишіться на безкоштовну онлайн-консультацію!
    У зручний час, фахівець проконсультує про можливі протипоказання, про вартість послуг і відповість на інші питання
    Дякуємо!
    Ваша заявка відправлена.

    Адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом і уточнить зручний час для консультації.