logo
 • Русский
 • Українська
 • Статтi

  Зубні щітки. ТОП-3 кращих брендів

  Правильною зубною щіткою і приємно, і здорово чистити зуби. Тому вибір цього предмета вкрай важливий, а цей рейтинг допоможе з нею впоратися.

  Тут ми розкриємо ТОП 3 кращих брендів, щітки від яких протягом багатьох років вважаються найкращими в світі. Так що залишається лише визначиться з моделлю сподобалася марки.

  1. Oral-B. Зубні щітки Oral-B, можливо, завжди будуть кращими зубними щітками в світі. Цей провідний бренд почав свою історію ще в далекому 1950 році. З тих пір він не перестає дивувати якістю та інноваційним підходом. Щітки Oral-B ще довгі роки будуть кращими.
  2. Colgate. Не менш уславленими є і щітки Colgate. Дійсно, хто вміє добре робити зубну пасту, той повинен вміти робити і щітки для використання цієї пасти. Так і відбувається, тому Colgate завжди буде другий щіткою після Oral-B.
  3. Curaprox. Закінчити хочеться недорогим Curaprox, який в 2019 році зайняв одне з перших місць в рейтингах деяких інтернет-магазинів. Ці щітки прекрасно чистять зуби, показують відмінну якість і мають низьку вартість. З’єднують краще в собі і завдяки цьому заслужили, як нам здається, право закінчити рейтинг.
  Запишіться на безкоштовну онлайн-консультацію!
  У зручний час, фахівець проконсультує про можливі протипоказання, про вартість послуг і відповість на інші питання
  Дякуємо!
  Ваша заявка відправлена.

  Адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом і уточнить зручний час для консультації.