logo
 • Русский
 • Українська
 • Статтi

  Анті-топ домашнього відбілювання зубів

  антитоп отбеливания зубов

  Яких тільки способів не придумано для відбілювання зубів вдома?? ♀️ В емаль втирають перекис водню ⚗️ і рослинні масла? чистять зуби содою? або активованим вугіллям? переконуючи себе, що краса вимагає жертв. Всі хочуть отримати результат швидко, без особливих зусиль і витрат ?? ♀️

  Але, як відомо, скупий платить двічі? Чи варто довіряти сумнівним народними рецептами і ризикувати своїм здоров’ям? ?


  1. У домашніх умовах домогтися ідеального білого відтінку? без шкоди неможливо ?? ♀️


  2. Безконтрольне використання. Ви не завжди можете адекватно оцінити стан вашого здоров’я. А адже багато засобів мають побічну дію: руйнують емаль, підвищують чутливість зубів, дратують слизову і ясна, викликають алергічну реакцію?


  ✖️✖️✖️?Анті-Топ ?✖️✖️✖️

  1. Перекис водню?

   

  Купивши пляшечку перекису в аптеці з концентрацією всього 3-6% ви спробуєте висвітлити зуби. Знайте, цього недостатньо для ефективного відбілювання, але цілком вистачить, щоб отримати хімічний опік слизової.


  2. Сода?

  Дійсно, це дуже сильна абразивна речовина, здатна видалити зі сковорідки будь-яку гар і накип разом з тефлоновим покриттям. Ви все ще хочете поекспериментувати над своїми зубами, почистивши їх содою ?! Тоді пам’ятайте, вона не володіє ніяким відбілюючим ефектом. Все, чого ви досягнете цієї домашньої процедурою, – очистити зубний наліт і, якщо докладете зусиль, зіпсуєте емаль, залишивши на ній множинні тріщини.


  3. Активоване вугілля?

  Ви не зможете досить хорошо подрібнити його. Решта великі частки, так само як і сода, ушкодять емаль. Більш того, вугілля забивається між зубів і під ясна. Виполоскати його буває дуже складно.


  Висновок☝️

  Якщо ви незадоволені вашої посмішкою і мрієте зробити її значно біліше, не витрачайте свої сили і гроші на сумнівні і небезпечні методи. Запишіться на консультацію до фахівців?

  Запишіться на безкоштовну онлайн-консультацію!
  У зручний час, фахівець проконсультує про можливі протипоказання, про вартість послуг і відповість на інші питання
  Дякуємо!
  Ваша заявка відправлена.

  Адміністратор зв'яжеться з вами найближчим часом і уточнить зручний час для консультації.